Strona tymczasowo niedostępna...

Poznajmy się

 

Nazywam się Szymon Cybal i jestem właścicielem marki SC85, która specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych, obrocie nieruchomościami oraz systemami OZE. Moje doświadczenie w tych branżach jest długoletnie i zostało zdobyte w trakcie wieloletniej kariery zawodowej.

Od lat zajmuję się obrotem nieruchomościami, zarządzaniem nieruchomościami oraz budową budynków zarówno dla spółki, jak i dla inwestorów indywidualnych. Moje umiejętności i wiedza przyczyniły się do wielu trafnych sprzedaży oraz udanych inwestycji.

Posiadam wykształcenie wyższe zdobyte na Akademii Wychowania Fizycznego oraz ukończyłem studia na Collegium Humanum, uzyskując tytuł Executive Master of Business Administration (MBA). Dodatkowo, ukończyłem Warszawską Szkołę Zarządzania na kierunku Wyceny Nieruchomości. Te zdobyte wykształcenie dało mi solidne podstawy, aby swobodnie poruszać się po rynkach nieruchomości.

Poza pracą, wolny czas wykorzystuję na podróżach motocyklowych oraz regularnych treningach na Kanadyjce, czyli kajakarstwie. Aktualnie jestem pięciokrotnym Mistrzem Świata Masters na dystansach sprinterskich i maratońskich. Moja pasja do sportu i motocykli sprawiają, że jestem osobą aktywną i pełną energii.

Dziękuję za uwagę i zapraszam do współpracy. Jako właściciel marki SC85, gwarantuję profesjonalne podejście do każdego projektu, solidne wykonanie oraz zadowolenie klientów. Moje doświadczenie i wiedza w branży nieruchomości oraz budownictwa są niezwykle wartościowe i mogą przynieść wiele korzyści. Zapraszam do kontaktu i wspólnego działania.
  

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.